TANEČNÍ PODLOŽKY
POPIS:

Pod názvem DDR se skrývá velice populární a akční svět tanečních podložek. DDR je pohyb tanec, ale především zábava, kterou lze provozovat v podstatě kdekoliv. Vstupenkou do tohoto světa Vám bude TANEČNÍ PODLOŽKA jinak také TANEČNÍ KOBEREC. A co od toho všeho očekávat? Především zábavu v rytmu hudby, spoustu pohybu (klidně v domácím prostředí), nové výzvy, propocené triko a hlavně šipky, šipky, šipky....


VHODNÉ PRO:

Děti i dospělé od 3 let do 99 let


CENA ZA PRONÁJEM:

700,- Kč


CENA S NÁMI ZAJIŠTĚNÝM DOZOREM:

1.200,- Kč


Taneční podložku připojíte k NOTEBOOKU (který je součástí pronajmu). Zapnete program StepMania, který je v českém jazyce. Program obsahuje více než 213 skladeb různých žánrů a obtížností.
Po zapnutí "tanečního programu" si stačí vybrat skladbu, která se Vám líbí a vyhovuje náročností právě vám a dále už “jen” sledujete šipky na monitoru. V horní části obrazovky před vámi se nachází 4 statické šipky (nepohyblivé, na obrázku vyznačeny tučně). Po začátku hry se zdola nahoru začnou pohybovat šipky, které představují taneční kroky. Vašim úkolem je na taneční podložce sešlápnout příslušnou šipku ve chvíli, kdy pohyblivá šipka protne šipku statickou. Na konci počítač přesně vyhodnotí a oznámkuje váš výkon v několika ohledech, abyste mohli sledovat, jak se zlepšujete.

Již z tohoto stručného popisu hry je patrné, že opravdová aktivní účast je nezbytnou podmínkou. Budete překvapeni, jak i pouhých deset minut na taneční podložce dokáže rozproudit vaši krev i energii. Z vlastní zkušenosti však víme, že po deseti minutách podložku opustit nelze :-), hra je na to příliš návyková.  

Zpět na výpis atrakcí.